Чорнейчук Іван Степанович, народився 13 травня 1985 року в с. Мигове.

Дата: 11.09.2024 10:50

Чорнейчук Іван Степанович, народився 13 травня 1985 року в с. Мигове.

У 1992 році пішов у 1 клас Мигівської школи, а у 2002 році закінчив 11 клас Мигівської ЗОШ І-ІІІ ст. У липні 2002 року вступив у Чернівецьку філію Львівського технікуму залізничного транспорту, де здобув спеціальність «Обслуговування рухомого складу та спеціальної техніки залізничного транспорту».

З 2005 року працював трактористом. У 2010 році вперше поїхав на роботу в Чехію, пізніше у Польщу. Працював закордоном близько 10 років.

Улюблене заняття Івана було риболовля, де він відпочивав від будніх справ.

Сімейний стан – цивільний шлюб. Дружина – Волощук Галина, домогосподарка. Батько – Чорнейчук Степан Іванович, 1956 р.н. Помер у 2009 році. Мати – Боднарашек Марія Олексіївна, 1959 р.н., працює закордоном в Італії. Брат – Дарій Мирослав Дмитрович 1981 р.н., з 2004 року проживає в м. Києві.

24 лютого 2022 року Іван вступив до лав територіальної оборони Берегометської територіальної громади.

11 квітня 2022 року Іван у складі 93 батальйону ТРО захищав нашу державу на Харківському напрямку. З осені 2022 року по липень 2024 року воював у Луганську на Лиманському напрямку.

11 липня 2024 року клята війна забрала життя Івана Степановича.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна памʼять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас.

Слава Україні! Героям Слава!