20 вересня 2024 року під гаслом «Зробимо Україну чистою разом!» традиційно відбудеться Всесвітний день прибирання «World Cleanup Day»!

Дата: 10.09.2024 11:50

Російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, але ми, українці, незламні і продовжуємо боронити свою державу кожен на своєму фронті. Українці об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону та формують культуру чистоти.

20 вересня 2024 року під гаслом «Зробимо Україну чистою разом!» традиційно відбудеться Всесвітний день прибирання «World Cleanup Day».

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль понад 90 мільйонів учасників з 211 країн світу заради екологічного майбутнього.