Іліуц Валерій Васильович

Дата: 03.09.2024 11:56

Іліуц Валерій Васильович народився 03.03.1975р. в селищі Берегомет, навчався у середній школі №2. Після закінчення школи, був призваний на військову службу де здобув звання молодшого сержанта, після чого одружився та мав 2 синів та 2 онуків, життя не склалося розлучився та повернувся до батьківського дому де і проживав до цього часу, у жовтні 2023 року знову був призваний на військову службу де боровся з ворогом у Луганській обл, район Макіївка, де і загинув 27.06.2024 під час виконання бойового завдання.

Вічна пам'ять та слава українському воїну, який захищав рідну землю і кожного з нас!

Слава Україні! Героям Слава!