Гранти та інші можливості для самореалізації і розвитку

Дата: 21.08.2024 12:13

23 серпня 2024 року у Чернівецькій філії обласного центру зайнятості для майбутніх та нинішніх підприємців, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, працюватиме комунікаційний майданчик «Гранти та інші можливості для самореалізації і розвитку».

• Платформа для початківців – практичні кейси щодо отримання мікрогрантів.
  • Платформа для представників малого та середнього бізнесу – нові грантові можливості для розвитку від недержавних організацій та регіональні програми підтримки бізнесу.

Місце проведення: м. Чернівці, вул. Воробкевича, 37, Чернівецька філія обласного центру зайнятості.

Захід відбувається за підтримки Польового офісу (Чернівці) представництва Агентства ООН у справах біженців в Україні.

Програма заходу:

09:30 Реєстрація учасників комунікаційного майданчика для початківців.

10:00 Брифінг для ЗМІ «Самореалізація на ринку праці: грантові можливості та працевлаштування».

Спікери:

• Любов Кожолянко, директорка Чернівецького обласного центру зайнятості;
  • Катерина Савицька, голова Польового офісу (Чернівці) представництва Агентства ООН у справах біженців в Україні.

10:20 Платформа для початківців у підприємництві.

Спікер: Наталія Урсуляк, фахівець регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні». Тема «Як реалізувати бізнес-ідею за грантовими програмами».

11:40 Реєстрація учасників комунікаційного майданчика для підприємців.

12:00 Платформа для представників малого та середнього бізнесу.

Спікери:

• Неля Малько, виконавчий директор «Агенції розвитку громад Буковини». Тема «Недержавні грантові програми для бізнесу. Типові помилки в пошуку доступних грантових програм, заповненні аплікаційних форм, веденні звітності».
  • Ігор Романчук, заступник начальника управління - начальник відділу розвитку торгівлі та підприємництва управління промисловості та підприємництва промисловості та підприємництва Чернівецької обласної військової адміністрації. Тема «Регіональні програми підтримки бізнесу».Фото без опису