Рішення №136 про припинення договору оренди нерухомого майна комунальної власності Берегометської селищної територіальної громади

Дата: 20.06.2024 15:42

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВИЖНИЦЬКИЙ РАЙОН

БЕРЕГОМЕТСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

12 червня  2024 року                                                                              №  136

Про припинення договору оренди

нерухомого майна комунальної

власності Берегометської селищної

територіальної громади

У зв’язку з  необхідністю використання для власних потреб Берегометської селищної ради нежитлового приміщення комунальної власності Берегометської селищної територіальної громади в селище Берегомет вул. Центральна, 30, приміщення колишнього кінотеатру «Карпати», з метою проведення реконструкції зазначеної будівлі для  розміщення Центру надання адміністративних послуг та службових кабінетів селищної ради, враховуючи результати проведених відкритих торгів з особливостями  та визначення виконавця робіт з  реконструкції приміщення, керуючись підпунктом 1 пункту а) статті 29, статтею 40, частиною 1 статті 52 та частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  постанови Кабінету Міністрів України від 27.05.2022 р. № 634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану», виконавчий комітет Берегометської селищної ради  ВИРІШИВ:

1. Припинити  з  01.07.2024 року  Договір оренди  №1 індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності (далі – Договір), укладений 15.09.2017 року Берегометською селищної ради з фізичною особою-підприємцем Миколою  БАБАКОВИМ на нежитлове приміщення, розташоване за адресою: вул. Центральна, 30, селище Берегомет, Вижницького району Чернівецької області, загальною площею 26,60 кв.м, приміщення колишнього кінотеатру «Карпати» (далі – Майно).

2. Доручити Берегометському селищному голові Сергію БОДНАРЮКУ від імені Берегометської селищної ради підписати з  фізичною особою-підприємцем Миколою  БАБАКОВИМ угоду  про припинення Договору та акт повернення з оренди нерухомого майна.

1. Відділу документообігу, звітності та комп’ютерно-технологічного забезпечення Берегометської селищної ради (Людмила СТРАЖИР) оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Берегометської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з   питань   діяльності    виконавчих    органів    селищної ради  Михайла СТРАЖИРА.

Селищний  голова                                                            Сергій  БОДНАРЮК

Погоджено:

Заступник селищного голови  з   питань

діяльності    виконавчих    органів

селищної  ради                                                                                          Михайло СТРАЖИР

Начальник відділу

правового забезпечення, організаційно - кадрової роботи та

зв’язків з громадськістю селищної ради                                                     Анатолій Білівський

Виконавець:

Завідувач сектору

управління майном комунальної

власності Берегометської селищної ради                                                      Оксана ДЖАЛ