Берегометська громада
Чернівецька область, Вижницький район

Рішення №141 Про  доцільність передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності Берегометської селищної територіальної громади

Дата: 20.06.2024 15:38
Кількість переглядів: 29

 

У К Р А Ї Н А

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВИЖНИЦЬКИЙ РАЙОН

БЕРЕГОМЕТСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

  Р І Ш Е Н Н Я                   

12 червня  2024 року                                                                   №   141

 

Про  доцільність передачі в оренду

нерухомого майна комунальної

власності Берегометської селищної

територіальної громади

 

 

Керуючись підпунктом 1 пункту а) статті 29, статтею 40, частиною 1 статті 52 та частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  Закону України «Про оренду державного та комунального майна» (далі – Закон), пунктом 29 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483 (далі –Порядок), пунктом      5.2.    Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Берегометської селищної ради, затвердженого  рішенням дев’ятої сесії Берегометської селищної ради VIII  скликання (II пленарне засідання)  від 25.11.2021 року № 9-11-21/20 (далі – Положення), виконавчий комітет Берегометської селищної ради  ВИРІШИВ:

 

 1. Визначити за доцільне передати в оренду нежитлове приміщення, загальною площею 99,50 м2, що знаходиться за адресою: с.Лукавці вул.Теплична,1 (будівля аптечного пункту), літ. «А» та включити цей об’єкт  до переліку Першого типу, що підлягає передачі в оренду на аукціоні (без обмежень цільового призначення).

 2. Визначити за доцільне передати в оренду частину нежитлового приміщення, загальною площею 37,20 м2, що знаходиться за адресою: с.Вовчинець, вул.Центральна, 28-б, літ. "А" (позиції 1-5, 1-6 в поповерхневому плані) та включити цей об’єкт  до переліку Першого типу, що підлягає передачі в оренду на аукціоні (без обмежень цільового призначення).

 3. Визначити за доцільне передати в оренду частину нежитлового приміщення, площею 12,90 м2, що знаходиться за адресою: селище Берегомет, вул.Центральна, 12, літ "Г"(позиція 9-4 в поповерхневому плані),  включеного до переліку Першого типу, що підлягає передачі в оренду на аукціоні (за цільовим призначенням відповідно до Порядку).

4. Це рішення вважати погодженням уповноваженого органу управління наміру балансоутримувача передати майно, зазначене у пунктах 1-3 цього рішення, в оренду.

5. Сектору управління майном комунальної власності Берегометської селищної ради (Оксана ДЖАЛ) здійснити заходи, передбачені Законом та Положенням, що стосуються подальшої процедури передачі в оренду майна, вказаного в пунктах 1-3 цього рішення.

6. Відділу документообігу, звітності та комп’ютерно-технологічного забезпечення Берегометської селищної ради (Людмила СТРАЖИР) оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Берегометської селищної ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з   питань   діяльності    виконавчих    органів    селищної ради  Михайла СТРАЖИРА.

 

 

 

Селищний  голова                                                            Сергій  БОДНАРЮК

 

Погоджено:

Заступник селищного голови  з   питань  

діяльності    виконавчих    органів   

селищної  ради                                                                                          Михайло СТРАЖИР

 

Начальник відділу

правового забезпечення, організаційно - кадрової роботи та

 зв’язків з громадськістю селищної ради                                                     Анатолій Білівський

 

 

Виконавець:

Завідувач сектору

управління майном комунальної

власності Берегометської селищної ради                                                      Оксана ДЖАЛ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь