ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо зміни назви вулиці в селищі Берегомет Берегометської селищної ради

Дата: 13.06.2024 11:12

ОГОЛОШЕННЯ

Організатором громадського обговорення є Берегометська селищна рада (розпорядження селищного голови від 12 червня 2024 року №185р «Про проведення громадського обговорення щодо зміни назви вулиці в селищі Берегомет  Берегометської селищної ради»).

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та заяви громадян реєстраційний № 352-02-14 від 10.06.2024 р. селища Берегомет, які проживають на даній вулиці щодо пропозиції  зміни назви вулиці Шевченка на Тараса Григоровича Бойчука (у зв’язку із смертю військовослужбовця)  в селищі Берегомет  Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області пропонується проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці:

Чинне найменування об’єкта топоніміки

Пропоноване найменування об’єкта топоніміки з обґрунтуванням (за наявності)

1.

селище Берегомет вул.Шевченка

селище Берегомет вул.Тараса Григоровича Бойчука (у зв’язку зі смертю військовослужбовця)

Громадські обговорення триватимуть з 14.06.2024 року до 14.08.2024 року

Пропозиції приймаються на поштову адресу: 59233Чернівецька область, Вижницький район, селище Берегомет, вул. Центральна, буд. 20

електронну адресу: [email protected]

Пропозиції учасників обговорення, що подаються в письмовій формі або надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження).

Анонімні пропозиції та пропозиції, що оформлені неналежним чином розглядатися не будуть.

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці – пропозиція буде надаватись Комісією