Відкриття Алеї Слави у с. Мигове!

Дата: 11.06.2024 11:12

09.06.2024 року у центрі села Мигове  відбулося відкриття Алеї Слави.

У відкритті Алеї взяли участь керівництво району та громади, священнослужителі, військові,  жителі сіл Мигове та Велике, вчителі та учні Мигівського ліцею, вокальний ансамбль "Заграва" Мигівського будинку народної творчості та дозвілля.

Пам’ять воїнів вшанували хвилиною мовчання, прозвучав Державний Гімн України, священники відправили панахиду за загиблими Героями та освятили меморіали.

Гості висловили співчуття родинам загиблих захисників за непоправні втрати.

Учасникам рою  "Козацька лють" була надана честь  вшанувати пам'ять загиблих героїв України, покласти лампадки та квіти до світлин бійців.

Про кожного загиблого воїна розповідали учениці 7, 10, 11 класів, які були учасницями проєкту  "Борці за волю України" під керівництвом вчителя історії Клим Зіни Танасіївни.

Відтепер будуть увіковічнені імена місцевих воїнів, які віддали своє життя в російсько-українській війні заради України.

Таким чином висловлено  слова глибокої шани та поваги до всіх воїнів-земляків, які загинули за Україну, за нас, за нашу незалежність.