23 травня - День Героїв України!

Дата: 23.05.2024 17:38

День Героїв відзначається в Україні щорічно 23 травня. Це неофіційне свято встановлене на честь українських борців за незалежність і свободу країни

Свято Героїв — це нагода вшанувати не лише історичних постатей, таких як Симон Петлюра, Микола Міхновський, Євген Коновалець, але й сучасних героїв, які захищають Україну на всій лінії фронту. Це день, коли українці згадують подвиги лицарів Київської Русі, козаків Гетьманщини, воїнів УПА, діячів ОУН, а також воїнів, які боролися за незалежність України у ХХ столітті й продовжують боротися за свободу зараз, захищаючи Батьківщину від армії РФ.