Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування

Дата: 14.05.2024 16:11

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування

1. Повна назву документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території для будівництва житлової садибної забудови на земельній ділянці з кадастровим номером 7320585000:01:001:0539, загальною площею 0.1826 га в с. Мигове Вижницького району Чернівецької області.

В межах планувальної структури с. Мигове територія ДПТ розташована на північний захід від центральної частини населеного пункту.

Площа території детального плану території – 0.1826 га.

Площа території опрацювання – 3.3400 га.

На основі комплексної оцінки території з врахуванням раніше розробленої містобудівної документації, рішень Берегометської селищної ради, даним детальним планом території прийняті рішення, щодо комплексного розвитку території проектування із розміщенням території житлової садибної забудови.

Характеристика території детального плану території:

- вид функціонального призначення території – території житлової садибної забудови (код 10102.0);

- функціональна зона за ДСТУ – зона садибної житлової забудови (Ж-1).

В межах території детального плану території передбачається розміщення трьох присадибних ділянок на яких запроектовано три житлових будинки, орієнтовною загальною площею 450 м².

Прогнозована середня житлова забезпеченість населення загальною площею становитиме: 50 м² на людину.

1. Проектне цільове призначення ділянок: 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Берегометська селищна рада Вижницького району Чернівецької області

3. Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення

Громадське обговорення починається з 16.05.2024 і триватиме до 14.06.2024.

4. Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення

Пропозиції громадськості подаються у строк, визначений для проведення процедури громадського обговорення. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування.

У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені особи підприємств,

установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація; представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації. Під час реєстрації учасників громадських слухань та пропозицій (зауважень) громадськості організатором  проведення громадських слухань забезпечується ідентифікація фізичних осіб, представників юридичних осіб. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

5. Дата проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

14.06.2024 (громадські слухання щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні проводяться у строк, визначений для проведення процедури громадського обговорення, але не раніше 10 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні).

6. Час проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) 10:00

7. Місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва Берегометської селищної ради за адресою: Чернівецька область, Вижницький район, селище Берегомет, вул. Центральна, 14-е

8. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Берегометська селищна рада Вижницького району Чернівецької області. Ознайомитись можна за адресою: Чернівецька область, Вижницький район, селище Берегомет, вул. Центральна, 14-е

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Берегометська селищна рада Вижницького району Чернівецької області. 59233, Чернівецька область, Вижницький район, селище Берегомет, вул. Центральна, 14-е. E-mail: [email protected]

Зауваження і пропозиції подається з 16.05.2024 до 14.06.2024.

10. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Управління екології та природних ресурсів та Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОВА.

11. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Проведення транскордонних консультацій не потребує.