Конкурс інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «Ideas of young people – 2024».

Дата: 18.04.2024 11:46

Оголошення!!!

З 1 квітня у відповідності до Розпорядження голови Чернівецької обласної Олексія Бойка №89 від 01.04.2024 р., розпочався прийом заявок на І обласний конкурс інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «Ideas of young people – 2024».

Нагадуємо, що переможець отримає відзнаку і персональну грошову винагороду від голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка в розмірі 15000 грн., а також сприяння від Чернівецької обласної ради в реалізації проєкту.

Автори проєктів, які посядуть друге та третє місця, отримають відзнаки і заохочувальні премії в розмірі 10000 грн. та 5000 грн. та сприяння від Чернівецької обласної ради в реалізації своїх ініціатив.

Конкурс відбудеться за категоріями: AR/VR; Big data; Блокчейн; Кібербезпека; Освітні технології; Спосіб життя; eGovernment; Оборона і безпека; Енергетика та екологія; Fintech/Legaltech; Охорона здоров’я; Культура та мистецтво; Туризм і краєзнавство; Медіа та реклама; Роздрібна торгівля; Промисловість; Штучний інтелект; Хімія та біотехнології; Агротехнології.

Щодо участі звертайтеся до координаторів за телефонами: (0372) 55-30-37; 0509667899.

Прийом заявок триватиме до 1 травня 2024 року. Підведення підсумків конкурсу 17 травня 2024 року.

Заявки надсилайте на e-mail: [email protected], [email protected]

Що потрібно вказати в заявці:

1. Прізвище, ім’я та по-батькові заявника (заявників);

2. Електронна пошта та контактні телефони;

3. Домашня адреса;

4. Навчальний заклад, курс, група, клас;

5. Спрямування проєкту (категорія);

6. Назва проєкту;

7. Загальний опис проєкту;

8. Новизна проєкту;

9. Результат проєкту;

10.Я поінформований про те, що під час проведення конкурсу може проводитися фото та відеозйомка з використанням матеріалів на розсуд оргкомітету;

Так.

11.Я даю свою згоду на обробку персональних даних.

Так.

Будьте сміливими у своїй творчості! Чекаємо на ваші креативні ідеї, щоб допомогти втілити їх у життя!