Протоколи ТЕБ та НС №5 від 02.04.2024

ВИЖНИЦЬКИЙ РАЙОН

БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Центральна, 20, смт. Берегомет, Вижницького району, Чернівецької області, 59236,

тел.3-61-68,3-61-32

e-mail: beregomet.rada.tg@gmail.com Код ЄДРПОУ 04416996

П Р О Т О К О Л  №5

чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

смт. Берегомет                                                                   02 квітня 2024 року

Головував:

голова комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій голова селищної ради Сергій БОДНАРЮК

Присутні:

члени комісії (за списком).

Порядок денний:

1. Про забезпечення протидії пожежам в природних екосистемах
  2. Про заборону розпалювання вогнищ на території санкціонованих сміттєзвалищ.

Виступили:

1. Голова комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій голова Берегометської селищної ради Сергій БОДНАРЮК;

2. Секретар комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій - завідувач сектору з питань  оборонної та мобілізаційної  роботи, цивільного захисту населення і території та взаємодії  з правоохоронними органами  Наталія БЕРНИК

За результатами виступів та з урахуванням листа Вижницького РВ головного управління державної служби України з НС у Чернівецькій області від 04.03.2024 року за вих. №69 1802-76/69 18 про забезпечення протидії пожежам  в природних екосистемах та на території санкціонованих сміттєзвалищ, комісія ТЕБ та НС Берегометської селищної ради вирішила:

По-першому питанню:

Інспектору з благоустрою  (Хом»як В.К.) :

-спільно із представниками Вижницького РВ ГУ ДСНС, депутатами селищної ради, представниками національної поліції, добровільного формування проводити рейдові об»їзди з метою проведення роз’яснювальної роботи з населенням  щодо забезпечення пожежної безпеки, наголошувати на забороні спалювання сміття, сухої рослинності та її залишків та попереджувати про адміністративну та кримінальну відповідальність за дане правопорушення.

Термін – весняно-осінній період 2024 року

Місцевій пожежній охороні (Кушнірюк М.М.) :

- проводити постійний моніторинг ситуації в природних екосистемах для своєчасного виявлення пожеж,  забезпечення реагування при виникненні пожеж в лісових масивах, на території сільськогосподарських угідь.

Термін – весняно-осінній період 2024 року

Відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища (Куржос І.В.):

- попередити власників земельних ділянок, де виникали випадки загоряння сухої трави про адміністративну та кримінальну відповідальність

Термін – весняно-осінній період 2024 року

Відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища (Куржос І.В.) та директору КУП «Добробут» (Горопяк С.І.):

-забезпечити виконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» на території Берегометської селищної ради

По-другому питанню:

Інспектору з благоустрою (Хом»як В.К.), заборонити розпалювання вогнищ на території санкціонованих сміттєзвалищах, проводити рейди щодо дотримання вимог пожежної безпеки в місцях розташування санкціонованих сміттєзвалищ та прилеглих територій, у разі виявлення порушення винних осіб притягати до відповідальності та застосовувати санкцію ст.77-1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

Термін – весняно-осінній період 2024 року

Завідувачу сектору з оборонної та мобілізаційної  роботи цивільного захисту населення і території та взаємодії з правоохоронними органами (Берник Н.М.)  провести роз’яснювальну роботу  щодо забезпечення пожежної безпеки та недопущення розповсюдження несанкціонованих сміттєзвалищ, через засоби масової інформації.

Голова комісії

з питань ТЕБ та НС                                                  Сергій БОДНАРЮК

Секретар комісії

з питань ТЕБ та НС                                                      Наталія  БЕРНИК