На Буковині визначили кращих викладачів предмету «Захист України».

Дата: 01.04.2024 09:48

На Буковині визначили кращих викладачів предмету «Захист України».

🪖Участь в огляді-конкурсі «Я -волелюбний» взяли 14 педагогів, які були учасниками протистояння під час АТО (ООС), повномасштабного вторгнення. Всі вони досягли стабільних високих показників та результатів у підготовці молоді до захисту суверенітету та територіальної цілісності України і беруть активну участь в організації волонтерської допомоги підрозділам ЗСУ та інших військових формувань.

✅Журі обрало та нагородило почесними відзнаками командувача військ оперативного командування «Захід» 5 вчителів предмету «Захист України»:

▫️Томчака Олексія Вікторовича (обласний комунальний навчальний заклад “Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою”)

▫️Щура Руслана Васильовича (опорний заклад освіти “Глибоцький ліцей”)

▫️Ковтуна Олександра Георгійовича (Чернівецький ліцей №13 Чернівецької міської ради  Вчитель предмету)

▫️Степаненка Олега Валерійовича (опорний заклад освіти “Романковецький ліцей імені академіка К. Ф. Поповича”)

▫️Горопяка Івана Онуфрійовича (Берегометський ліцей №1)

✨Вітаємо всіх учасників!