З Днем Національної гвардії України!

Дата: 26.03.2024 10:38

18 березня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав Указ про запровадження Дня Національної гвардії України. Причиною прийняття такого рішення стало величезне значення цього формування в обороні державних кордонів та захисту інтересів українських громадян. Особливо важливим це свято є у світлі військових подій, що відбуваються на сході України.

Згідно з Указом президента День Національної гвардії України є офіційним святом національного значення. Разом з проголошенням нового свята було скасоване святкування Дня внутрішніх військ МВС України, яке існувало згідно з Указом президента України Леоніда Кучми від 1996 року.

«Служу народу України», – ці слова стали символом та головним завданням твоєї служби – шановний військовий Національної гвардії. Нехай твої подвиги назавжди запам’ятають твої нащадки, а твій бойовий дух та незламний дух, спрямований на захист Батьківщини запалює твоїх колег. З Днем Національної гвардії України вітає тебе сьогодні увесь український народ».