Р І Ш Е Н Н Я  про припинення договору оренди нерухомого майна комунальної власності Берегометської селищної територіальної громади

Дата: 01.03.2024 09:58

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВИЖНИЦЬКИЙ РАЙОН

БЕРЕГОМЕТСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

28 лютого  2024 року                                                                               №  55

Про припинення договору оренди

нерухомого майна комунальної

власності Берегометської селищної

територіальної громади

Розглянувши лист-повідомлення орендаря нерухомого майна (нежитлового приміщення) комунальної власності Берегометської селищної територіальної громади - Акціонерного товариства «Укрпошта» (код ЄДРПОУ 21560045) від 09.02.2024 р. про припинення договору оренди нерухомого майна комунальної власності № 4/310323-157/25, укладеного між Берегометською селищною радою та АТ «Укрпошта» 23.03.2023 р., керуючись підпунктом 1 пункту а) статті 29, статтею 40, частиною 1 статті 52 та частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  статті 24 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  постанови Кабінету Міністрів України «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану» від 27.05.2022 р. № 634, виконавчий комітет селищної ради ВИРІШИВ:

1. Припинити достроково за взаємною згодою сторін з 01.03.2024 року договір оренди нерухомого майна комунальної власності  № 4/310323-157/25 від 23.03.2023 р., укладений з Акціонерним товариством «Укрпошта», на нежитлове приміщення, що належить до комунальної власності Берегометської селищної територіальної громади, загальною площею 56,80 кв.м, що розташоване за адресою: вул. Центральна, буд.84-Г, с. Мигове, Вижницького району Чернівецької області.

2. Завідувачу сектору управління майном комунальної власності Берегометської селищної ради  (Оксана ДЖАЛ) підготувати та подати на підпис селищному голові угоду  про припинення договору оренди нерухомого майна комунальної власності  № 4/310323-157/25 від 23.03.2023 р. разом з актом повернення з оренди орендованого нерухомого майна.

3. Секретарю виконавчого комітету Берегометської селищної  ради (Юлія ДУМЕНКО) забезпечити оприлюднення цього рішення шляхом опублікування його на офіційному сайті  селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з   питань   діяльності    виконавчих    органів    селищної ради  Михайла СТРАЖИРА.

Селищний  голова                                                            Сергій  БОДНАРЮК

Погоджено:

Заступник селищного голови  з   питань

діяльності    виконавчих    органів

селищної  ради                                                                                          Михайло СТРАЖИР

Начальник відділу

правового забезпечення, організаційно - кадрової роботи та

зв’язків з громадськістю селищної ради                                                     Анатолій Білівський

Виконавець:

Завідувач сектору

управління майном комунальної

власності Берегометської селищної ради                                                      Оксана ДЖАЛ