Р І Ш Е Н Н Я про включення до Переліку об’єктів нерухомого майна  комунальної власності Берегометської селищної ради будівлі насосної станції з допоміжними будівлями і спорудами

Дата: 21.03.2024 15:39

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВИЖНИЦЬКИЙ РАЙОН

БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ   VІІІ   СКЛИКАННЯ

(I пленарне засідання)

Р І Ш Е Н Н Я № 31-12-23/24

22 грудня   2023 року                                                                                                                   смт. Берегомет

Про включення до Переліку об’єктів

нерухомого майна  комунальної власності

Берегометської селищної ради

будівлі насосної станції з допоміжними

будівлями і спорудами

Керуючись пунктом 31 частини першої статті 26, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення підвищення ефективності використання комунального майна,  для здійснення статутної діяльності комунального унітарного підприємства «Добробут», селищна  рада  ВИРІШИЛА:

1. Включити до Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Берегометської селищної ради об’єкт нерухомості - «Будівля насосної станції з допоміжними будівлями і спорудами», розташований за адресою: 59233, селище Берегомет, вул. Центральна, 12К, Вижницького району Чернівецької області; площа земельної ділянки під забудовою становить 104,20 кв.м, під основною будівлею - 40,80 кв.м, загальна площа приміщення - 31,10 кв.м, згідно технічного паспорта.
  2. Завідувачу сектору управління майном комунальної власності Берегометської селищної ради (Оксана ДЖАЛ) здійснити заходи щодо оформлення  права власності на зазначене у пункті 1 цього рішення нерухоме майно за Берегометською селищною територіальною громадою.
  3.  Начальнику відділу документообігу, звітності та комп’ютерно-технологічного забезпечення Берегометської селищної ради (Людмила СТРАЖИР) оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Берегометської селищної ради.
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника селищного голови з   питань   діяльності    виконавчих    органів   Берегометської селищної ради   Богдана РИБЮКА та постійну комісію з питань соціальної сфери, побутового обслуговування, комунальної власності, приватизації (Микола ВИШИНСЬКИЙ).

Селищний  голова                                                                                              Сергій БОДНАРЮК

Виконавець:

Завідувач сектору управління

майном комунальної власності селищної ради                                                                        Оксана ДЖАЛ