22.02.2024 року у селищі Берегомет відбулося відкриття консультативно-діагностичного відділення КНП "Вижницька БЛІЛ"

Дата: 23.02.2024 11:07

22.02.2024 року в селищі Берегомет відбулося урочисте   відкриття віддалених робочих місць лікарів консультативно-діагностичного відділення КНП "Вижницька БЛІЛ".

Розділити цей радісний для Берегометської громади момент завітали керівники району, територіальної громади, лікарі та  мешканці громади.

Селищний голова Сергій Боднарюк подякував всім хто долучився до цієї доброї справи.

Звернулися зі словами вітання до присутніх заступник голови Вижницької РВА Ганна Гринчук, директор КНП «Вижницька БЛІЛ» Федір Митринюк, депутатка Берегометської селищної ради Тетяна Тирон та член громадської організації Берегометської громади «Офіс файних ідей» Олена Бощук.

Освячення закладу та благословіння надав священник Свято-Михайлівського храму отець Олександр Кігніцький.

Завдяки тісній співпраці органів виконавчої влади, керівництва районної лікарні та спонсорським інвестиціям Польського фонду «Щасливі діти» Fundacja Happy Kids – сьогодні маємо гарний результат.

Від сьогодні жителі громади матимуть можливість отримати медичні послуги від лікарів: офтальмолога; отоларинголога; гінеколога; хірурга.