Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації на місцевому рівні «Детальний план території для будівництва житлової садибної забудови на земельній ділянці з кадастровим номером 7320585000:01:002:0155, загальною площею 0.2980 га в

Дата: 20.02.2024 11:33

з кадастровим номером 7320585000:01:002:0155, загальною площею 0.2980 га в с. Мигове Вижницького району Чернівецької області»

1. Повна назва проєкту містобудівної документації, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території для будівництва житлової садибної забудови на земельній ділянці з кадастровим номером 7320585000:01:002:0155, загальною площею 0.2980 га в с. Мигове Вижницького району Чернівецької області.

В межах планувальної структури с. Мигове територія ДПТ розташована на північ від центральної частини населеного пункту.

Площа території детального плану території – 0.2980 га.

Площа території опрацювання – 3.2600 га.

На основі комплексної оцінки території з врахуванням раніше розробленої містобудівної документації, рішень Берегометської селищної ради, даним детальним планом території прийняті рішення, щодо комплексного розвитку території проектування із розміщенням території житлової садибної забудови забудови.

Характеристика території детального плану території:

- вид функціонального призначення території – території житлової садибної забудови (код 10102.0);

- функціональна зона за ДСТУ – зона садибної житлової забудови (Ж-1).

В межах території детального плану території передбачається розміщення одної присадибної ділянки на якій запроектовано житловий будинок, орієнтовною загальною площею 150 м².

Проектне цільове призначення ділянок: 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження проєкту містобудівної документації:

Берегометська селищна рада Вижницького району Чернівецької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 23-го лютого 2024 року і триватиме до 23-го березня 2024 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту містобудівної документації. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 22-го березня 2024 року об 10:00 год. у відділі містобудування, архітектури та капітального будівництва Берегометської селищної ради за адресою: Чернівецька область, Вижницький район, смт. Берегомет, вул. Центральна, 14-е.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом містобудівної документації:

Ознайомитись з проєктом містобудівної документації можна у відділі містобудування, архітектури та капітального будівництва Берегометської селищної ради за адресою: Чернівецька область, Вижницький район, смт. Берегомет, вул. Центральна, 14-е, з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Берегометська селищна рада Чернівецької області. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59233, Чернівецька область, Вижницький район, смт. Берегомет, вул. Центральна, 14-е.

E-mail: [email protected]

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 23-го лютого 2024 року до 23-го березня 2024 року.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.