Дата: 05.02.2024 09:34

(на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»)

Берегометською селищною радою, оголошено процедуру відкритих торгів з особливостями на закупівлю дров'яної деревини промислового використання (ялина,ялиця,сосна,кедр,вільха,осика,липа,топола,верба) та дров'яної деревини промислового використання (бук,граб,береза,дуб,клен,явір,ясен,модрина)