В Берегометській бібліотеці для дітей створено дитячий контакт-простір

Дата: 12.01.2024 16:38

Відділ економіки, інвестицій та міжнародних відносин Берегометської селищної ради, раді повідомити, що спільний проєкт з Благодійним фондом «Рокада» завершено. В Берегометській бібліотеці для дітей створено дитячий контакт-простір, де діти від тепер мають можливість не тільки навчатися, читаючи книжки, а й гарно повправлятися на різноманітних сучасних та цікавих девайсах, психологічно розвантажитись і просто добре провести час. Також в рамках проєкту бібліотека отримала нові ноутбуки. Було повністю перекладено пічне опалення та здійснено ремонт кімнати. Величезна подяка спеціалістам та керівнику Благодійного фонду «Рокада» в Чернівецькій області та всім причетним за чудову можливість втілити цю ідею в життя, адже такі речі також успішно сприяють інтеграції ВПО у життя громади.