Протокол позачергового засідання комісії ТЕБ та НС №1 від 08.01.2024

ВИЖНИЦЬКИЙ РАЙОН

БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

вул. Центральна, 20, смт. Берегомет, Вижницького району, Чернівецької області, 59236,

тел.3-61-68,3-61-32

e-mail: beregomet.rada.tg@gmail.com Код ЄДРПОУ 04416996

П Р О Т О К О Л  №1

позачергового засідання комісії з питань техногенно-     екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

смт. Берегомет                                                                     08 січня 2024 року

Головував:

голова комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій голова селищної ради Сергій БОДНАРЮК

Присутні:

члени комісії (за списком).

Порядок денний:

1. Про підготовку Берегометської територіальної громади до можливого ускладнення погодних умов на території Берегометської селищної ради в період з 06-11 січня 2024 року.

Виступили:

1. Голова комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій голова Берегометської селищної ради Сергій БОДНАРЮК;

2. Секретар комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій - завідувач сектору мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту населення і території та співпраці з правоохоронними органами  Наталія БЕРНИК

За результатами виступів та з урахуванням Протоколу ТЕБ та НС Чернівецької ОВА №1 від 05 січня  2024 року №234 «Про підготовку центральних та місцевих органів виконавчої влади та її структурних підрозділів, організацій, що відповідають за життєзабезпечення населення до можливого ускладнення погодних умов на території Чернівецької області  в період з 6-11 січня 2024 року» , комісія вирішила:

По-першому питанню:

1.Інформацію про підготовку взяти до відома.

2.Берегометській селищній раді (заступник селищного голови, Б.Рибюк, Старости старостинських округів №1 П.Хома, №2- І.Шутак, №3- В.Долінська) забезпечити безперебійне цілодобове функціонування усіх пунктів незламності.

Термін- невідкладно та до стабілізації ситуації

3.Відділу бухгалтерського обліку та звітності (начальник відділу О.Одочук) виділити кошти на формування запасу паливно-мастильних матеріалів для прочистки  комунальних доріг Берегометської територіальної громади, а також  інших матеріально-технічних засобів, в тому числі засобів зв»язку,  відповідно до вимоги постанови КМУ від 17.12.2022 р. №1401 «Питання організації та функціонування пунктів незламності»

Термін- невідкладно та до стабілізації ситуації

4. КУП «Добробут» (директор С.Горопяк) в разі можливого ускладнення погодних умов проводити прочистку доріг комунальної власності.

Термін- невідкладно та до стабілізації ситуації

5.Сектору оборонної та мобілізаційної роботи цивільного захисту населення і території та взаємодії з правоохоронними органами (завідувач сектору Н.Берник) довести дану інформацію до підвідомчих підрозділів  Берегометської селищної ради.

Термін- невідкладно та до стабілізації ситуації

6. Відділу документообігу, звітності та комп»ютерно-технологічного забезпечення (начальник відділу Л.Стражир)  з метою інформування місцевого населення про можливі ускладнення погодних умов, оприлюднити даний Протокол ТЕБ та НС на офіційному веб-сайті Берегометської селищної ради.

Голова комісії

з питань ТЕБ та НС                                                   Сергій БОДНАРЮК

Секретар комісії

з питань ТЕБ та НС                                                        Наталія БЕРНИК