ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо зміни назви вулиці в с.Мигове Берегометської селищної ради

Дата: 13.12.2023 15:55

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення громадського обговорення щодо зміни назви вулиці в с.Мигове  Берегометської селищної ради

Організатором громадського обговорення є Берегометська селищна рада (розпорядження селищного голови від 11 грудня 2023 року №373р «Про проведення громадського обговорення щодо зміни назви вулиці в с.Мигове  Берегометської селищної ради»).

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та заяви громадян с.Мигове, які проживають на даній вулиці щодо пропозиції  зміни назви вулиці Леоніда Каденюка на Миколи Мойсюка (у зв’язку із смертю військовослужбовця)  в с. Мигове  Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області пропонується проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці:

Чинне найменування об’єкта топоніміки

Пропоноване найменування об’єкта топоніміки з обґрунтуванням (за наявності)

1.

с.Мигове вул.Леоніда Каденюка

с.Мигове вул.Миколи Мойсюка (у зв’язку зі смертю військовослужбовця)

Громадські обговорення триватимуть з 13.12.2023 року до 13.02.2024 року

Пропозиції приймаються на поштову адресу: 59233Чернівецька область, Вижницький район, селище Берегомет, вул. Центральна, буд. 20

електронну адресу: [email protected]

Пропозиції учасників обговорення, що подаються в письмовій формі або надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження).

Анонімні пропозиції та пропозиції, що оформлені неналежним чином розглядатися не будуть.

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці – пропозиція буде надаватись Комісією.