АЛЕЯ СЛАВИ

Дата: 08.12.2023 12:29

Фото без описуУ день відзначення Збройних Сил України  відбулося відкриття Алеї Слави та поминальна панахида за загиблими Героями.
У відкритті Алеї прийняли участь начальник РВА Сергій Чеботар, голова районної ради Михайло Андрюк, голова Берегометської селищної ради Сергій Боднарюк, духовенство та родини загиблих захисників.
Опісля покладання квітів та лампадок присутні вшанували пам'ять усіх, хто віддав своє життя за мир та незалежність нашої держави.
За активну громадянську позицію, гідність, патріотизм, безмежну волонтерську допомогу Збройним Силам України та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера Почесними спільними грамотами районної військової адміністрації та районної ради нагороджено волонтерів громади.

💙💛Дякуємо кожному та кожній, хто сьогодні є щитом правди, гідності та справедливості нашої Батьківщини. Віддаємо шану тим, хто загинув за нашу країну.

Слава Україні!
Героям слава!