Зупинемо насильство РАЗОМ!

Дата: 30.11.2023 14:15

«Зупинемо насильство РАЗОМ»❗

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». 29 листопада в межах цієї акції в Прихистку Шелтер / Shelter відбувся круглий стіл під гаслом «Будь-яке насильство є результатом того, що люди обманюють себе, щоб вірити, що їхній біль викликається іншими людьми, думаючи, що вони заслуговують на покарання», де обговорили важливі питання протидії домашньому насильству та його правові аспекти. Координатори зустрічі: т.в.о.начальника служби Берегометьскої селищної ради у справах дітей Киращук Людмила, директор прихистку  «Шелтер» Стражир Катерина, ювенальна поліцейська Зельська Юлія, офіцер громади Дмитро Мендришора, дільничний офіцер поліції Андріана Гаврилюк. Учасникам  зауважили, що у боротьбі з домашнім насильством ще потрібно багато над чим працювати. Однак ми повинні чітко розуміти, що проблема домашнього насильства  не є проблемою окремої людини, це проблема всього суспільства.

Якщо ви стали свідком чи жертвою домашнього насильства звертайтесь по допомогу до Національної поліції України за тел. 102,  на Гарячу лінію з попередження домашнього насильства за тел. 15-47 або Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.