Вижницький районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області інформує

Дата: 22.11.2023 15:39

повідомляє, що набрала чинності Постанова затверджена Кабінетом Міністрів України від 3
листопада 2023 р. No 1143 «Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації
відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з
питань пожежної безпеки» (далі – Постанова), яку розроблено з метою приведення нормативно- правових актів у сфері пожежної безпеки у відповідність до вимог Законів України «Про адміністративні послуги», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року No 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг» і постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року No 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів».
Також ввійшов в дію Законом України від 2 травня 2023 року No 3063-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки».