Робота Долішньошепітський старостинський округ No3.

Дата: 09.10.2022 12:55

3 початку створення Берегометської територіальної громади до складу її увійшли під час обʼєднання території Долішньошепітської сільської ради та утворився Долішньошепітський старостинський округ No3.

До складу Долішньошепітського старостинського округу No3 входять села Долішній Шепіт, Лопушна, Лекечі та Фальків.

Робота старостинського округу проводиться в інтересах громади.

Одне з основних завдань полягає в забезпеченні комфортного та безпечного перебування дітей в навчальних закладах округу, для цього у 2021 році проведено капітальний ремонт Долішньошепітського закладу дошкільної освіти за підтримки народного депутата Максима Заремського виділено кошти в сумі 478,313 тис. грн. та з місцевого бюджету виділено 331,112 тис.грн. В 2021 році проведено ремонт вбиральні в Лопушнянському закладі дошкільної освіти на суму 49,9 тис.грн. У 2023 році було виділено 219,327 тис.грн., на облаштування внутрішньої вбиральні в Лопушнянському закладі дошкільної освіти.

Для цікавого та комфортного перебування дітей округу в дошкільних навчальних закладах проведено ремонт дитячих майданчиків в Лопушнянському та Долішньошепітському дитячих садочках.

У 2021 році виділено 188,863 тис.грн. на проведення капітального ремонту харчоблоку в Долішньошепітському ліцеї, у 2023 році планується оновити обладнання для харчоблоку, на придбання якого було виділено 200,00 тис грн.

Одне з найболючіших питань було вирішено завдяки спільним зусиллям територіальної

громади та батьків, a саме облаштоване

укриття в Долішньошепітському ліцеї, з місцевого бюджету було виділено 190,00 тис. грн. та проведено капітальний ремонт перекриття покрівлі на суму 416,896 тис.грн., що забезпечило очне навчання дітей в даному навчальному закладі.

Було вирішено нагальне питання по капітальному ремонту внутрішньої вбиральні в Лопушнянському ліцеї, витрати склали - 99,525 тис. грн. та в поточному році виділено 299,269 тис. грн. на капітальний ремонт центрального входу даного начального закладу.

Поточні видатки на утримання установ здійснюється вчасно та повному обсязі.

Порядок в громаді й прилеглих територіях це перш за все спільна колективна відповідальність, тому підтримуються в належному стані комунальні дороги округу, зокрема витрачено коштів у 2021 році - 91,160 тис.грн. в 2022 році - 96,0 тис. грн. На благоустрій округу, придорожніх смуг, утримання сміттєзвалища та вуличне освітлення витрачено за 2021 рік - 556,975 тис.грн., в 2022 році - 300,753 тис.грн.

3 метою підтримки учасників бойових дій та соціально вразливих жителів округу, в рамках реалізації програми підтримки їх нагальних проблем у 2021 році виділено 547,4 тис. грн., у 2022 році 589,7 тис. грн. Також, не залишаються без уваги одинокі жителі округу, на обліку в центрі надання соціальних послуг Берегометської селищної ради знаходяться 18 одиноких жителів округу, на обслуговування яких було виділено 2021 році 172,3 тис.грн., 2022 році 329,2 тис.грн.

На території округу також діє команда пожежної охорони Берегометської селищної ради, для ефективного функціонування, охорони та безпеки громадян, кошти на утримання якої склали за 2021 рік - 547,4 тис. грн., за 2022 рік - 589,7 тис.грн.

У громаді та на території округу багато активної молоді, яка займається спортом та бере участь в змаганнях, на дані заходи було виділено 41,2 тис. грн.

Працюємо для покращення умов життя та побуту населення округу.

Щиро дякуємо всім, хто долучається до розвитку округу, небайдужій та активній молоді, громадським активістам за сумлінну працю та активну життєву позицію.